Tot tafeldikte van 70mm
Eenvoudig te bevestigen
Ook geschikt voor oudere modellen tafeltennistafels
De netspanning is regelbaar
€13.99
Tot tafeldikte van 70mm
Eenvoudig te bevestigen
Ook geschikt voor oudere modellen tafeltennistafels
De netspanning is regelbaar
Tijdloze kwaliteit: De Heemskerk Selecta Netpost Soms is een ontwerp zo goed dat het decennia meegaat. De Selecta netpost is al sinds de jaren 70 een vast gezicht in ons assortiment en dat is niet zonder reden. Dit netje is de perfecte brug tussen het verleden en het heden. De oplossing voor iedere tafel Waar moderne tafeltennistafels vaak een onderbroken randlijst hebben, zijn oudere modellen vaak voorzien van een doorlopend frame. Hierdoor passen standaard netjes vaak niet op klassieke tafels. De Selecta lost dit op met een extra grote klemopening van 7 cm.
Of je nu een gloednieuw model hebt of een Heemskerk-tafel die al generaties meegaat: de Selecta zorgt ervoor dat er altijd gespeeld kan worden.
De klemopening van 70 mm is de ruimste uit ons assortiment, maar meet je tafel toch even op. Houd een duimstok tegen de korte zijde en neem de dikte op inclusief de randlijst of het frame eronder. Juist bij oudere tafels met een doorlopend frame is die maat een stuk groter dan de dikte van het speelblad, en dat is precies de maat waar de klem omheen moet. Blijf je onder de 70 mm, dan zit de Selecta vast. Controleer daarnaast of er onder de rand genoeg vrije ruimte is om de klemknop te kunnen draaien.
| Kenmerken | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||
| Levering en Garantie | ||||||||||||
|
||||||||||||
| Meer | ||||||||||||
|
||||||||||||
eenvoudig maar effectief netje voor een interessante prijs